B2Bee terenska prodaja

Prijava za posao

B2BEE DOO je Startup kompanija posvećena izradi poslovnih, Cloud baziranih sistema.
Ukoliko želite da u profesionalnom i stimulativnom okruženju učestvujete u našem daljem razvoju, pozivamo vas da postanite deo našeg tima prijavom na konkurs za radno mesto:

FRONTEND DEVELOPER JUNIOR/INTERMEDIATE

Opis posla:
• Kreiranje i menjanje responsive stranica, proizvoda i kategorija
• Integrisanje templejta u postojeću platformu
• Cross-browser testiranje sajtova
• Saradnja sa ostalim članovima tima i ostalim zainteresovanim stranama
• Ostajanje u toku sa novim tehnologijama

Potrebna stručna znanja:
• HTML5/CSS3
• Bootstrap, Custom responsive
• Poznavanje JS, jQuery
• Smisao za UI/UX, responsive (dizajn neće uvek biti dostavljen za sve uređaje)
• Razumevanje client-side scripting-a
• Pregledan, semantičan, komentarisan kod

Poželjno iskustvo:
• eCommerce
• MS SQL bazama podataka
• Poznavanje Ajax-a
• Rad sa preprocesorima SASS, LESS
• Poznavanje SEO principa
• „Dobro oko“ za dizajn
• Poznavanje alata za obradu slika

Ostalo:
• Sposobnost za timski rad i usvajanje novih tehnologija
• Potrebno znanje engleskog jezika

Napomene:
• Posao se obavlja iz nešeg poslovnog prostora u Beogradu, Naučno tehnološki Park, Veljka Dugoševića 54
• Prijave bez CV-a neće biti uzete u obzir

Molimo zainteresovane kandidate da pošalju svoju radnu biografiju – CV na e-mail adresu [email protected]

Očekujemo Vas!

Pomoć & Podrška

Vaša pitanja i zahtevi su naš glavni prioritet. Naša baza znanja i naša Premium podrška su vam uvek na raspolaganju.

[email protected]

Media & Press

S ponosom ističemo da je B2Bee finalista Fonda za inovacionu delatnost sa projektom B2B Manager. Uskoro više informacija...

Prodaja

Imate pitanja u vezi naših servisa i proizvoda? Slobodno nam pišite i detaljno obrazložite ono što vas zanima.

Kontaktirajte nas i zakažite Demo prezentaciju!

U toku prezentacije odgovorićemo na sva vaša pitanja.